הוואי

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- הוואי

נכס למכירה בהוואי

הוואי היא ארכיפלג וולקני מבודד במרכז האוקיינוס ​​השקט. האיים ידועים בנופים הפראיים של צוקים, מפלים, צמחייה טרופית וחופים מוזהבים, אדומים, שחורים ואפילו ירוקים. הונולולו היא עיר הבירה והיא העיר המאוכלסת ביותר והיא ממוקמת בואהא.

הם גם אחת משתי המדינות עם אלסקה לא להשתייך לארה"ב הקרובה.

האיים העיקריים של הארכיפלג הם שמונה: Niihau, Kauai, ואהא, Molokai, Lanai, Kahoolawe, מאוי ואת האי של הוואי. האחרון הוא גם אחד הגדולים והוא נקרא לעתים קרובות "האי הגדול" כדי למנוע בלבול עם המדינה.

הוואי היא המדינה האמריקנית ה -50 והמדינה האחרונה שנוספה ב -1959. הוואי היא המדינה היחידה באמריקה המורכבת כולה מאיים.

עם רק מעל מיליון תושבים באיים, היא המדינה השמינית הקטנה ביותר באמריקה ו 11 לפחות אוכלוסין.

העובדה כי האוכלוסייה אינה גדולה עשויה להיות בין השאר בשל העלות הגבוהה של החיים ומסים גבוהים הקשורים להוואי. התושבים משלמים כמעט פי שלושה מהממוצע הארצי.

בחודש פברואר הודיע ​​משרד העבודה והמסחר כי הוואי הוסיפה 2,300 משרות בפברואר ושיעור האבטלה עומד על 2.1%. זהו אחד משיעורי האבטלה הנמוכים ביותר במדינה.

 מה זה שילוב של נכס יקר למכירה בהוואי, הוצאות מחיה יקר ואוכלוסייה קטנה עבור שוק הנדל"ן הוואי בשנת 2018? האם זה שוק עבור קונים או גן עדן למוכרים של נכסים למכירה בהוואי? האם שוק הנדל"ן ההוואי רוכב על גל חשוב, או שהוא על סף אסון?

בדירוג של מאה מטרופולינים בארה"ב, העיר הונולולו מדורגת במקום ה -67 במונחי מכירות צפויות של בתים וצמיחה במחירים. היא רשמה צמיחה של 3.11% במחיר וגידול בנכסים למכירה בהוואי של 1.43% בשנה האחרונה.

נכס למכירה במחירים בהוואי, בית משפחתי מחירי ואהו עלו 2.7% מ 2016 ל 2017, מומחים צופים כי המחיר הממוצע יכול לעלות בשנת 2018.

שוק הנדל"ן הוואי כבר זמן רב במצב תמידי של חגיגה או רעב. זה מושלם עבור העשירים בחיפוש אחר נכסים הנמכרים ביותר למכירה בהוואי, אבל זה יכול לעתים קרובות לספק כמה אפשרויות עבור האוכלוסייה מועסקים בעיקר בתעשיית האירוח והאירוח. 2018 יכול להשתנות כמו משקיעים נוספים פונים נכסים בבעלות הוואי כי הם קטנים יותר מאשר רק 2-3300 מטרים רבועים כאמצעי לספק דיור בר השגה יותר.

המקומות הטובים ביותר לחיות בהוואי היא הונולולו, היא העיר הגדולה ביותר בהוואי ושמה פירושו "נמל מוגן" והוא נהנה כמה רמות הליביביליות הגבוהה ביותר של כל עיר במדינה ושיעור פשע נמוך. מעמדה של העיר מאפשר לה לשמש שער לתיירות עבור שאר האיים.

 Paia הוא המקום האהוב על הוואי רבים כי זה פחות תיירותי העיר אותנטי יותר.

שוק פאיה הקטן מקשה על ניבוי שוק הונולולו, אשר רשם עליות קטנות אך מתמשכות.

הוואי נראה חופשי ליהנות שנה נוספת של צמיחה מתמדת במונחים של ערכים ממוצעים של נכסים למכירה בהוואי וזה יישאר אחד המקומות היקרים ביותר במדינה לחיות בו.

  •  
    מעבר להוואי. גרים ולחיות בהוואי

        מי מכם מעולם לא חלם, אפילו לרגע, לבזבז את חייך על מנוחה? אולי באחד המקומות הנפלאים האלה, שבהם אי אפשר שלא להיות אקסטטי. ואם אמרנו לך לקנות נכס באחד המקומות האלה יכול להוכיח להיות הפתרון של המונוטוניות היומי? כן, היום אנחנו ב Realigro יצרו מדריך קטן אך יעיל כדי לעזור לך על הנתיב המתפתל לכאו ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 42789

מכירה אתר נופש לחוף הים, הוואי, Honolulu, Honolulu, 91-982 OLOLANI STREET

803,535,595.72ILS
מכירה
אתר נופש לחוף הים

2.23 m²
הוואי שעון רגיל
Cod. 10574

מכירה בית, הוואי, Honolulu, Honolulu, Honolulu

17,162,789.84ILS
מכירה
בית

790 m²
ירד מ 8,000,000 $. פרטיות קהילה מגודרת מרינה / גולף.
UNAVAILABLE
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB